W naszej stałej ofercie posiadamy 6 modeli bidonów z kolekcji BID w pojemnościach od 500ml-1000ml z nakrętką typu push/pull.Mając na uwadze zapotrzebowanie na rynku, minimalna wielkość zamówienia to 100 szt, realizacja od 3 dni, wykonujemy nadruku w kilku kolorach oraz zapewniamy ekspresową wysyłkę i indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Bidony dla Sportowców

Bidon stanowi niezbędny element wyposażenia każdego treningu sportowego, ponieważ ułatwia kontrolowanie poziomu nawodnienia podczas ćwiczeń. Jest to doskonały produkt, który sprawdza się na treningach wszystkich dyscyplin sportowych.

Bidony reklamowe z nadrukiem

Bidony dla sportowców to doskonała forma reklamy, która zawsze jest w ruchu i przez cały czas jest widoczna. Bidony reklamowe, w tym bidony z nadrukiem z logo firmy to bardzo dobra propozycja reklamy dla wszystkich, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jest to doskonały gadżet reklamowy. Najczęściej korzystają z niej firmy sportowe, a także przedsiębiorstwa, którym zależy na stworzeniu wizerunku aktywnej, pro-sportowej firmy. BIDONEX oferuje wysokiej jakości produkty – wybierz dowolny model bidonu z nadrukiem z własnym logo.

 

BIO bidony z nadrukiem

22 stycznia 2014

Zrobione w WebWave CMS